• Anasayfa
  • Favorilere Ekle
  • Site Haritası

Hakkımızda

 

 

 

 

 Derneğ imiz 2013 yılı kasım ayında ankarada kuruldu.Amacımız Türk firmaları arasında ekonomik işbirliği sağlamak olup  firmalarımızın  iş birliğiyle sosyal faaliyetler yürütmektir. Derneğimiz  ırkçı , tarikatçı  ve siyasetçi değildir.

Sloganımız  :BÖLÜŞÜRSEK  TOK OLURUZ.  BÖLÜNÜRSEK  YOK  OLURUZ

YAŞASIN TÜRK  BİRLİĞİ  /  EKONOMİK  İŞ BİRLİĞİ

                                                  

ANADOLU TÜRKİSTAN İŞ ADAMLARI DOSTLUK DERNEĞİ GENEL MERKEZİ 

Kütük  No :06/112/014  

Sayın firma  yetkilisi

Derneğimiz Türk Birliği için çalışan bir dernektir. Amacımız  üretici , tüketici  ve uygulayıcı  Türk firmalarının birbirleriyle ticaret yapmaları için  ekonomik iş birliği sağlamaktır.Bunu bir örnekle açıklayayım. Bahçenizde sebze ve meyveleriniz varken gidip markette alırmısınız. Tabiî ki almazsınız. İhtiyacınızı kendi bahçenizde karşılarsınız. Bizde diyoruzki Türk yurtlarında üretilen  her türlü ürünleri ve ihtiyaçlarımızı   kendi aramızda   değerlendirelim.Paramız bizde kalsın .Kar topağı gibi büyüyelim. Unutmayalım  BÖLÜŞÜRSEK  TOK OLURUZ. BÖLÜNÜRSEK  YOK OLURUZ. Türk’ün Türk’den başka dostu yoktur.

Biz dernek olarak Türk yurtlarında ve diğer yerlerde  derneğimizin temsilcileri   ile sizlerin ürünlerini tanıtmak Pazar bulmak ve ihtiyacınız olan her ne varsa  en uygun bir şekilde temin ederek sizlere  hizmet vermekten mutluluk duyarız. Bizimle aynı duyguları paylaşıyorsanız . Firmanız  ürünleriniz ve ihtiyaçlarınız hakkında bilgi veriniz. 06.03.2022

Görüşmek dileğiyle  işleriniz rasgelsin

info@anaturder.com

+90 543 945 03 51

Ali  NAYMAN

G.BAŞKAN

    06.112.014 K.

                                   

ANADOLU TÜRKİSTAN İŞADAMLARI DOSTLUK DERNEĞİ GENEL MERKEZİ

A.T.ŞİRKETLER  GRUBU                                                 

BÖLÜŞÜRSEK  TOK  OLURUZ,  BÖLÜNÜRSEK  YOK  OLURUZ

 YAŞASIN  TÜRK  BİRLİĞİ                                  

TÜRK BİRLİĞİ, TURAN, Türk işadamlarının birliğinden oluşacak.

İdeoloji, kültürel edebi -medeni bağlılığın temeli üzerinde kurulacak TURAN Manevi Birliği, Türk iş adamlarının bağlantılı faaliyetlerinden kudretlenen   Türk devletlerinin ekonomik gücü ile oluşacaktır.

Türk  şirketlerini ANADOLU TÜRKİSTAN   İŞ ADAMLARI Dostluk Derneği ile bağlantı kurmalarına davet ediyoruz.

ANADOLU TÜRKİSTAN  İŞ ADAMLARI Dostluk Derneği  sizinledir.

Azerbeycan ve güney azerbeycandan Çin sınırlarına kadar olan tüm Türk yurtları TÜRKİSTAN’dır.

Türkiye   Türkistan Kuzey Kıbrıs  Kerkük ve dünyanın her yerinde faaliyet gösteren TÜRK   firmaları  bir olalım iri olalım diri olalım ki sözümüzü dünyaya kolay kılalım.

Unutmayın  BÖLÜŞÜRSEK TOK OLURUZ  BÖLÜNÜRSEK  YOK OLURUZ

Derneğimiz Türk iş adamlarının   her ne iş yaparsa yapsınlar kendi aralarından yapmalarını ve ekonomik yönden güçlenmeleri  için  çalışmaktadır.Zaman ekonomik yönden güçlü olmayı zorunlu hale getirmiştir. Ekonomisi güçlü olanlar  ekonomisi zayıf olanları kölesi durumuna getirmiştir.Bizim   maddi olanaklarımızı teker teker bizden alarak güçlenip bizi sömürmelerine izin vermeyelim.Olanaklarımızı kendi aramızda değerlendirelim. Devletlerimiz ayrı Bayrağımız ayrı olsada   bizler iki elin parmakları gibiyiz. Teker teker parmaklarımızı kırmadan yumruk olalım buna izin vermeyelim.

Türk milleti uyuma artık ayağa kalk şahlan

İş adamlarımızla  iş  gücümüzle Ham maddelerimizle    sanayilerimizle tarımla turizimle eğitim ve sağlıkta teknolojimizle  kısacası tüm ihtiyaçlarımızı kendi aramızda temin  emeyi bir görev bilelm.

Dernek olarak biz bu çalışmaya  önderlik yapıyoruz.Devletlerimizden de istediğimiz  vizelerin kaldırılması serbest dolaşım hakkı ortak para birimi ve gümrük birliği oluşturmaları. Bu sayede iş adamlarımızın işlerini kolay yapmalarını, halkımızın  ihtiyaçlarını  daha rahat sağlamalarını ve paralarımızın kendi aramızda kalmalarını sağlıyacaktır.

YAŞASIN TÜRK BİRLİĞİ                                                    

                                                                                                         

EKONOMİK İŞ BİRLİĞİ

 

Önceliğimiz ekonomik iş birliğidir.Ekonomik iş birliği ne demek.

 Üretetici  uygulayıcı  Türk iş  adamlarımızın   ticaretlerini ve tüm işlerini öncelikle kendi aralarında yapmalarını sağlamalıyız.

Bunun içinde   Türk birliğine gönül veren bu birliğe  yürekten inanarak isteyen her kandaşımızın  çalışması gerekiyor.

Yapılacak iş çok basit herkes çevresinde bildiği tanıdığı iş adamlarını devlet adamlarını  Derneğimizle tanıştırmalı. Bizlerde Değişik Türk yurtlarındaki iş adamlarımızı birbiriyle tanıştırarak işbirliği yapmalarını sağlayacağız.

Tüketicilerde bilinçlenmeli.Tüm ihtiyaçlarını Türk mallarıyla temini yoluna gitmeliler.  Diğer ülkelerin mallarına itibar etmemeliler. Üretici firmalar ve iş adamlarıda en iyi ürünleri en uygun fiatla  tüketicilere sunmalıdır.

Burda ırkçılık yapmıyoruz sadece yeryüzündeki türklerin kendi aralarında yapacağı ticaretle  ekonomik yönden güçlenmelerini istyoruz ,Şimdinin en büyük silahı güçlü bir ekonomidir. Türk devletleri ekonomik yönden güçlenirse seside güçlü çıkacaktır.

Bu  çalışma sözde kalmasın.Sosyal medyada kahramanlık yapanlarlada işimiz olmaz.İcraat olmalı.Siz kurtların sürekli uluduğunu gördünüzmü ama  kurtların esaret altında yaşadığını görmedim.Türk milletinin neden kurdu sembol olarak  benimsediğini anlıyorsunuz sanırım. Bizlerde esaret altında  yaşamaktansa  severek şehadeti   isteriz. Onun için ekonomimizi esaret altında bırakmamalıyız. YAŞASIN TÜRK BİRLİĞİ

BÖLÜŞÜRSEK TOK OLURUZ. BÖLÜNÜRSEK YOK OLURUZ

Anaturder