ANADOLU TÜRKİSTAN İŞADAMLARI DOSTLUK DERNEĞİ GENEL MERKEZİ

 ANADOLU TÜRKİSTAN İŞADAMLARI DOSTLUK DERNEĞİ GENEL MERKEZİ

A.T.ŞİRKETLER  GRUBU               19/11/2017

 Kardeşlerim  Aydınlık günler hepimizin olsun

 

Önemlidir lütfen aşağıda belirteceğim konularla ilgili dönüş yapınız.

1 – Ukrayna ve sudanda inşaat işleri yapmak isteyenlerle diyalog  kurunuz.

2 – Rusya  nohutu var. İlgilenenlerle irtibata geçin ve merkeze bildirin.

3 – Kırmızı  mercimek , fasülye , susam , ceviz , kara buğday , Sert ve yumuşak buğday, un kısacası ne ihtiyaç varsa temin edilir. Derneğimiz bünyesinde olan ticari kişi veya kuruluşlar aracılığıyla iş birliği sağlayabiliriz.

4 – Sağlıklı yöresel  ürünlerimizi tüketicilerle buluşturuyoruz. Bu konuda bölgenizle ilgili ürünler hakkında bilgi veriniz ve işbirliği yapalım.

5 – Siirt pervari  balı, Siirt fıstığı , Siirt  bıttım sabunu  -  Malatya kaysı çeşitleri , Malatya kaysı çekirdeği , Malatya  balı , Malatya  kuşburnusu ve diğerleri mevcuttur  , Manisa  zeytin , zeytin yağı , zeytin yağı sabunları ile  Hatay  nar ekşisi, derneğimiz bünyesinde temin edilmektedir. Sizlerde yörenizde bulunan ilaçsız  üretilen ürünlerden temin ediniz ve merkezle irtibata geçiniz.

6 – Çorum’da burs projesi başlattık. Güzel bir çalışma yaptık. 48 firmamızla birlikte bu projeye emek verdik. Burdan o firmalarımıza teşekkür ediyorum.

Dernek adına indirim kartları siparişimizi verdik. Bu kartları öğrencilere ve sivil halka dağıtacağız. Bu kartla bizi destekleyen firmalara gidenlere  yüzde on indirim yapıolacaktır.Bu kartlar bağış karşılığında dağıtılacak olup toplanan bağışlarda öğrencilerimize burs olarak yansıtılacaktır. Bu projeyi diğer illerdende yürüteceğizHAYIRLI OLSUN İNŞALLAH.

7 – Sizlerde  fikirlerinize ve projelerinizi merkeze bildirirseniz uygulamaya  koyarız.

8 – Özellikle üretici  tüketici ve uygulayıcı firmalarla görüşerek sözle değilde yazılı taleplerle genel merkezle bağlantı kurunuz. Ulaşamadığımız temin edemeyeceğimiz hiçbir şey yok.

İlginize şimdiden teşekkürler görüşmek üzere.                    

                                                                              ALİ NAYMAN

                                                                   YÖNETİM KURULU BAŞKANI

 

  
729 kez okundu

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yapmak için tıklayın