A.T.Ş.G BİLGİLENDİRME

ANADOLU TÜRKİSTAN İŞ ADAMLARI DOSTLUK DERNEĞİ GENEL MERKEZİ

 

 

A.T.ŞİRKETLER  GRUBU

 

                                                          BİLGİLENDİRME

 

 

 Derneğimiz  bünyesinde oluşturulan  ANADOLU TÜRKİSTAN ŞİRKETLER GRUBU  Oluşumuna  kayıtlı olan üyelerimiz  ve kayıt yaptıracak  üyelerimiz , Dernek  hesabımıza  yapacakları  bağışla   kayıtlarını tamamlayarak  oluşumun içinde yer almış olacaklardır.Bağış makbuzuyla firma bilgilerinizi bize ulaştırmanız yeterlidir.

 Bağış bir gönül işidir .Bağışın limiti olmaz.

Ticaret erbabı olarak sizler bizi daha iyi anlarsınız. Üretmiş olduğunuz ürünlerin ve uygulamalarınızın  yurt içinde ve yurt dışında tanıtımı ve alanında ilgili pazarlara girmesi sesini duyurması  ve tanıtımının tamamlanarak sonuca varılması emek ister. Bu emek verilirkende  birtakım harcamalar yapılacaktır. Bunun için  bağışlarınız bizi başarıya götürmekte  en büyük desteğimiz olacaktır. Sizler ferdii olarak bu işi yapmak isteseniz yine bizden fazla masraf yapacaksınız. Dernek aynı anda bütün firmalarının tanıtımını yaparak Pazar buluyor.

İnternet ortamında sizler tanıtımınızı yapabilirsiniz . İstediğiniz firmaya ulaşabilirsiniz. Ne derece başarılı oluabilirsiniz. Bunun yorumunu sizlere bırakıyoruz.

 

Burda asıl amaç bu oluşumda yer alan firmaların kendi aralarında ticaretini yapmalarını sağlamak ve kendi ekonomilerini güçlendirerek ülke ekonomisine katkı sağlamaktır.Öncelik olarak kendi aranızda ticaret yapmanız için biz bu oluşuma önderlik edeceğiz. Sizlerde aynı düşünceye sahip diğer firmaları oluşuma davet ederek güçlenmemizi sağlıyacaksınız.

 

BİR OLACAĞIZ – İRİ OLACAĞIZ – DİRİ OLACAĞIZ  Kİ SÖZÜ DÜNYA’YA  KOLAY  KILACAĞIZ.

 

Bağış haricinde sizlerden maddi bir talebimiz olmayacaktır.Ancak ilerde yapacağımız sosyal aktiviteler için   derneğimiz kanalıyla iş yapan firmalarımızdan sponsorluk telep edebiliriz.

Ürünlerlnizin satışında veya firmanıza  alınan işlerde aracı olan şahıs veya firmalarla  özel görüşerek emeklerinin karşılığını  verip helalaşırsınız bu temamen derneğimizin dışındadır.

Ticaretinizi uluslararası kurallara göre yapınız ve sonuçta kimse üzülmesin.

Derneğimiz Yurt içi ve Yurt dışı şube ve temsilcilikleriyle   özellikle azerbeycan ve iran’dan öte moskova pazarı dahil bütün ülkelere hitap etmektedir.   

Dernek sitemizde Banka hesap numaralarımız ve iletişim bilgilerimiz mevcuttur.     

 www.anaturder.com  

alinayman1954@hotmail.com
0543 945 03 51                                                                                                                                                                                 

                                                                                                                                                    ALİ  NAYMAN.

                                                                                                                                                                                             GENEL BAŞKAN                                        

 

  
546 kez okundu

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yapmak için tıklayın